O hudbe - Rendošovci

MUZIKA
MILANA RENDOŠA
MILANA RENDOŠA
Prejsť na obsah


Muzika Milana Rendoša  ponúka širokú škálu piesní z východoslovenských regiónov Abov, Šariš, Zemplín a Spiš, ale ovláda aj štýl hry z ostatných kútov Slovenska. Vychádza z dôkladného poznania pôvodných hudobných štýlov. Každému poslucháčovi zahrá podľa jeho želania a speváčky presvedčia poslucháčov o kráse tradičnej kultúry.

Špičkovú produkciu Muziky Milana Rendoša uznávajú odborníci, čitateľné hudobné štýly sú vzorom pre ostatné ľudové hudby.  Známkou kvality je spolupráca na významných projektoch – od súťaží s celoslovenskou pôsobnosťou, cez koncerty s najznámejšími folklórnymi osobnosťami (Ján Ambróz, Mária Mačošková, Anna Poráčová, Monika Kandráčová, Anna Servická), až po produkciu pri návštevách svetových štátnikov.  

Na svoje si prídete, ak ste milovníkmi slovenskej ľudovej piesne, českých šlágrov, rómskych melódií, či country hudby. Najčastejšie ju môžete okúsiť na svadbách, koncertoch, rodinných oslavách, firemných akciách a plesoch.
Kvalita, skúsenosti, profesionálny prístup a spokojný poslucháč – to sú piliere, na ktorých je postavená filozofia Muziky Milana Rendoša.
Návrat na obsah